Dr. Sc. Bob Beck

Dr. Sc. Bob Beck

byl tímto objevem, který byl ihned patentován ( patent zde: http://www.google.com/patents/US5188738?hl=cs#v=onepage&q&f=false) doslova fascinován.  Majitelé tohoto patentu navrhovali provádět elektrifikaci krve buď dialýzou, kdy odchází viry napadená krev z těla ven a pak upravená mikroproudy zase zpět do těla, nebo pevným voperováním elektrod přímo do krevního oběhu.

Beck, zkušený elektroinženýr, prostudoval příslušný patent a rozhodl se, že se pokusí terapii duplikovat neinvazivním způsobem – to znamená použitím elektrického proudu z vnějšku, bez zásahu do těla. Rozhodl se nasadit elektrody přímo na kůži nad tepnami a žilami probíhajícími dostatečně blízko u povrchu. Napadlo ho totiž, že proud 50 – 100 mikro ampér může vzniknout přímo v tepně elektromagnetickou indukcí, což by umožnilo, aby elektrody po celou dobu terapie zůstaly na povrchu těla, bez nutnosti implantace.

Dr. Beck vyvinul metodu elektrifikace krve pomocí mikroproudů, při které nedochází k zásahu do lidského těla.  Elektrody se prostě umístí na zápěstí. Beck začal svůj nový přístroj používat sám. Původně si umístil elektrody na tepny poblíž kotníků, pak umístění různě měnil, zkoušel i dvě místa na rameni, až nakonec zjistil, že to funguje stejně dobře, když přiloží elektrody blízko sebe na loketní a vřetenní tepnu přímo u zápěstí (tam, kde lékaři tradičně hmatají tep). K nalezení správného umístění a vystředění elektrod přesně nad tepnami, se doporučuje pečlivě nahmatat puls každé tepny a označit její průběh třeba fixem. Můžete si pak zapamatovat správné umístění elektrod přesně nad tepnou, kde jsou přidržovány pružným nátepníkem nebo jiným vhodným způsobem.

Bob Beck zjistil, že mikroproudy, které produkuje jeho generátor (Beck Generator) jsou účinné na většinu „balastu“ v krvi – tedy ničí bakterie, viry, plísně a další patogeny, které v krvi nemají co dělat. Vypracoval protokol (postup), který již vyzkoušelo milióny lidí po celém světě. Beckův protokol představuje nízkonákladové metody ošetření, o kterých se autor domnívá, že nebudou nikdy přijaty lékařskou vědou, protože nejsou zrovna moc neziskové.

Dr. Beck bojoval za revoluční přístup v samoléčbě člověka, která je bezpečná, přírodní a současně levným řešením infekčních chorob bez zásahu lékařů. Jeho klinické testy potvrdily, že pomocí protokolu lze úspěšně bojovat s virem HIV-1, rakovinou, žloutenkou, lupusem a dokonce i s nachlazením a většinou dalších infekčních onemocnění. Včetně těch, pro které nejsou v současné době k dispozici žádná antibiotika, vakcíny nebo ošetření.

Bob Beck nabídl tento objev jako bezplatnou informaci pro každého, kdo chce být znovu zdravý. Nikdy neprofitoval z těchto informací, nikdy nic neprodával. Nedělal si žádné finanční nároky na své postupy.